4.5 V Bavlna Vyhrievané Sockings Dual-Layer Zime Nohy Ohrievačov Elektrické Teplé Termálne Ponožky Pre Vonkajšie Aktivity, Lyžovačka Turistika

€11.49 €8.62
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Odrážky: 1、Vyššiu teplotu, pohodlnejšie skúsenosti: Upgrade na 4,5 V, na základe originál 3V, je potrebné dať 3 batérie, teplota je vyššia, je pohodlnejšie na nosenie v chladnom zimnom období, udržiavať v teple.

2、Batérie box s svetelný dizajn: otvorené a uzavreté jasné pokyny, a ak je batéria nie je napájaný, môžete intuitívne pozrite sa, či elektrické pančuchy pracujú, to je jednoduchšie rozlišovať v tme.

3、Veľmi bezpečné: bezpečná teplota, ďaleko infračervené teplo, iba 4.5 V.

4、Kúrenie plocha: To je najjednoduchšie cítiť chlad späť na prst, kúrenie a udržiavanie v teple, ponožky sú elastické, a môže byť natiahnuté, aby spĺňali rôzne veľkosti požiadavky.

5、Vynikajúce skúsenosti: starostlivé spracovanie, jemné ponožky na strane vozidla, ponožky sú silnejšie a odolnejšie.

Parameter:

1. Názov: bavlna double-layer teplé ponožky kúrenie

2. Materiál: bavlna

3. Vyhrievané častí: prst späť

4. Vykurovanie teplota: cca.50 °C

5. Produkt napájanie: 4.5 VDC batérie políčko napájanie, vyberte si prosím 5. alkalické batérie napájanie, alebo 1.2 V nabíjateľná 5. batéria (kapacita 1500MAH alebo viac) napájanie, bežné uhlíkové batérie, alebo menšie kapacity nabíjateľná batéria nemôže dodávky elektriny , bez horúčky.

Priehradky na batérie je 3-článková 5. priestoru pre batérie. Vykurovanie čas, závisí od kapacity batérie použité. Väčšia kapacita, dlhší čas ohrevu. Kapacita 1500MAH nabíjateľná batéria, napájanie, ak plnú kapacitu, plne nabitá, môže byť použitý asi 2 hodiny.

6. Veľkosť (Cca.): Jedna veľkosť (trubice výška 24-37 CM, jediným 21-30 CM); ponožky sú elastické a môže byť natiahnuté.

Zoznam:

Kúrenie sockings*1 pár

4.5 V DC batéria box *1pair (bez batérie)

  • Prst-oddelené: No
  • Šport Typ: futbal
  • Hadica Výška: Pančuchy
  • Pohlavie: MUŽI

Štítky

Štítky: kapela futbal ponožky, vlastné futbal ponožky, futbal ponožky, lyžiarske ponožky, batéria ponožka, termálne ponožky, ponožka usb, mužský futbal futbal ponožky, overknee futbal ponožky, teplé ponožky.

Recenzie