Easyday Profesionálny Tenisový Loptičku Hodí Stroj Smart Tenis Loptu Stroj

€947.14 €899.78
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Popis Produktu

Prenosné Tenis Loptu Stroj Tu vám ponúkame tento tenisový loptičku stroj je navrhnutý tak, aby zlepšiť svoje tenisové schopnosti konštantný cvičí na tenisový kurt. Naše tenis stroj bude spoľahlivý cvičí kamarát a spoločnosť, v ktorej vedľa seba. Len tenisové loptičky môže byť použitý na tento stroj a nepoužívajte stroj v daždi deň a vyhýbajte sa mokrým gule. Cvičenie robí majstra! Príďte a získajte jeden práve teraz. Odolný Materiál, Dlhá výdrž Batérie, Jednoduché Použitie Ľahký a Prenosný, Ľahko sa skladuje

Funkcie A Podrobné Údaje

【ODOLNÝ MATERIÁL] vyzýva - Vyrobené z ABS shell, odolné a robustné. Vodičské kolesá vo vnútri tela vyrobený z prémiovej polymérnych kompozitov, určený na zníženie opotrebenia na tenisové loptičky, čím sa predlžuje ich životnosť. 【DLHÁ výdrž BATÉRIE] vyzýva - Silný motor zabezpečuje stabilný a silný slúžiť. Veľkú kapacitu 16AH lítiová batéria môže poskytnúť 6-8H prevádzky a uistite sa, že dostanete dostatok súd času pred ďalšou poplatok. 【APP FUNKCIU] vyzýva - Stiahnite si našu aplikáciu "TenniSmash Remote" na ovládanie stroja. Slúži rýchlosť, frekvenciu a spôsob môže byť upravená, s jednoduchým kliknutím na telefóne. Podpora ľavej a pravej oscilácie, hore a dole oscilácie, náhodné gule, rozbiť gule. Tiež, môžete počítať vaše lopta udrie počet denné, týždenné a mesačné. Podpora Android a iOS systému. 【ĽAHKÝ A PRENOSNÝ] vyzýva - Váži iba 40 libier, ľahký dizajn robí dávať alebo brať to váš kufor kus koláča. S dvoma 6in kolesá a jedno rozšírenie-typ zvládnuť, je ľahké byť presunutý viac ako tráva a obrubníky na súd. 【ĽAHKO SKLADOVAŤ] vyzýva - Odnímateľný hopper je dostatočne veľký, aby podržte 150balls, a je určené pre priestor displeja skladovanie. Vhodné pre profesionálov a začiatku tenista.

Špecifikácia

Napätie: DC 12 Zaťaženie: 150 Lopty Loptu Rýchlosť: 20-140 km/h Rýchlosť podávania: 2-10 Sekúnd Životnosť Batérie: 6-8 hod Netto Hmotnosť: 19 kg/42lbs Veľkosť Balenia: 578x448x528 mm/22.7x17.6x21in

Kľúčové Vlastnosti

Odolný a Robustný Vyrobené z ABS materiálu, odolné a robustné, navrhnuté pre dlhú dobu používania. Polymérnych kompozitov jazdy kolesá sú viac hladké a dobré pre zvýšenie životnosti tenisové loptičky.

Dlhý čas Batérie 16AH veľkú kapacitu lítiová batéria vám zabezpečí dlho cvičiť na súde, bez obáv. Premium motor je silný a mocný. Podpora ľavej a pravej swing, hlboké a plytké, hojdačka, náhodné gule, rozbiť gule.

Inteligentná APLIKÁCIA Funkcie APLIKÁCIE "TenniSmash Remote" pomáha vám kontrolovať stroj. Nastaviteľné slúžiť rýchlosť, topspin a backspin. Mnohé ďalšie funkcie, ako picture show. Podpora Android a iOS systému.

Ľahko sa Pohybovať Zhotovený z dvoch 6in kolesá a jedno rozšírenie-typ rukoväť, ľahko sa premiestňovať z miesta na miesto. Môžete si byť istí, použitie.

Priestor Displeja loptu hopper je odnímateľný, drží až 150 gule, navrhnuté pre jednoduché uskladnenie, keď nie v použitie. Tiež je to gumové nožičky je dostatočne stabilný počas používania. Môže byť uvedený do vášho kufra.

Široké Uplatnenie Vhodné pre profesionálov a začiatku tenista. Atraktívny a elegantný dizajn jednoducho stojí v podobných výrobkov.

Obsah Balenia

1 x Prenosné Tenis Loptu Stroj

  • Životnosť batérie:
  • Zaťaženie: 150 gule
  • Druh: Parný Stlačte Časti
  • Číslo Modelu: FQJWQTS-060000001V2
  • Rýchlosť Podávania:
  • Loptu Rýchlosť:

Štítky

Štítky: smart home, mijia obuvi, smart teniska, život smart, Magnetická levitácia, magnetická levitácia plante, hlboké mužov, magnetické levitational modul, tenis tracker, mijia teniska.

Recenzie