HOYA 52mm CPL CIR-PL Tenký Krúžok Polarizer Filter Digitálneho Objektív Protector

€10.17
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

HOYA 52mm CPL CIR-PL Tenký Krúžok Polarizer Filter Digitálneho Objektív Protector

ČO TO ROBÍ

Keď tu slovo "Polarizované" veľa negatívnych vecí, ktoré prichádzajú na myseľ, nuž, je to rovnaké v fotografovanie polarizované svetlo je niečo, čo nechcete, a Kruhové Polarizer filter môže zlepšiť svoje fotografie.

Kruhové polarizačné filtre umožňujú fotografom dosiahnuť , v-kamera, efekty, nie je možné po obraz je vytvorený. A polarizačný filter jednoducho odfiltruje nechcené odrazy od nekovových povrchov, ako je napríklad voda a sklo okrem svetlo odrážajúce mimo vlhkosti a znečistenia v atmosfére. Otáčaním filter môžete vybrať práve suma filtrácie potrebné na dosiahnutie kreatívny efekt. To má za následok modrejšie neba, ekologickejšie listy, znížiť alebo eliminovať odrazy, a väčšiu jasnosť vo vašom výsledná snímka.

ODFILTRUJE POLARIZOVANÉ SVETLO

Polarizované svetlo je svetlo, kto je lúče boli roztrúsené v dôsledku znečistenia, vlhkosti v atmosfére a odrazom. Kruhový polarizer filter umožňuje iba svetelné lúče, ktoré sú na cestách v jednom smere ak chcete zadať objektív. To je, ako Kruhové polarizer funguje, je to mágia.

Tu je schéma, ako jednoduchý lineárny polarizer funguje

  • Názov Značky: HKNA
  • Pôvod: JP(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: 52mm
  • Kompatibilné Akcia Fotoaparát Značky: NIKON

Štítky

Štítky: micro obyčajné plavky, filter hoya, dj nástroja, polarizačný filter hoya pro1, hoya pro, cpl filter hoya, cokin, 52mm cpl filter, polarizačný filter hoya hd, bokeh srdca.

Recenzie