VEVOR Elektrické Tabuľka Leaf Zastrihávač 18" Hydroponické Leaf Bud Zastrihávač Elektrická Výbava Reaper 3 Rýchlosti, Kvety, Rastliny PRO

€142.24 €128.02
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Popis Produktu

Tento stojan Leaf zastrihávač sa používa na oddelenie vyčnievajúce prebytok listy a rezanie konárika z rôznych rastlín a kvetov.Môžu byť tiež použité na rez rastlín a drevín, ako je rozmarín,oregano,bazalka,mäta,levanduľa,koriander,petržlen a pripraviť éterické oleje a zmesi kvetov pre aromaterapiu a potpourris.W i-tej len niekoľko e lectric jednotky.Malé listy bude vyhodený do prevodovky okno vo vnútri ventilátora pre ľahko likvidácii.

tt je vybavený leaf recovery systém a môžu byť rýchlo rozobrať pre jednoduchú prepravu.Pre orezávanie, vziať pobočka čerstvo zozbierané rastlín v ruke a presuňte ho nad rošt s back-a-ďalej pohybu pri otáčaní rastlín v rovnakom čase.S týmto strojom môžete zastrihnúť rastliny, alebo kvety za zlomok času a s jednotným výrobku výsledok.

Extra ostré ostrie, aby čisté kvalitné kusy, ale to tiež bude minimalizovať škody spôsobené na rastliny. Jednotka má tiež zabudovaný Ventilátor, ktorý fúka malé listy a konárika do spodnej namontované na pokosenú. To tiež pomáha znížiť čistenie a všetkých neporiadok. Kúpiť Krútená Zastrihávač a môžete si byť istí, že váš nákup najlepší z najlepších, za najlepšiu cenu!

UPOZORNENIA: 1.Nikdy položte prsty, rukavice alebo iné časti tela, v kontakte s rošt alebo kotúč. 2.Nikdy vyvinúť tlak na rošte. 3.Nepoužívajte nožnice, nože alebo akýkoľvek nástroj nad rošt. 4.Bezpečnostné okuliare a rukavice sú potrebné na všetkých čias. 5.Rukavice musia byť tesné dosť, takže sa nemusíte dostať dovnútra rošt sloty. Voľné glove je nebezpečné,byť si vedomí!

Funkcie Produktu Dimendion: 18" x 18" x 26" 304 Stainelss Oceľové Konštrukcie Dual Stainelss ocele abjustable ostré nože frézy Extra pevnú nohu dizajn pre stabilitu S silný, výkonný a tichý motor S bezpečnostným plášť na zaistenie bezpečnosti pracovníkov a produkt ochrany S vetraním a trosiek obnovy systémov Samostatné prebytok listy a konárika z rôznych rastlín a kvetov Ľahko otvoriť rošt na čistenie alebo výmena nového kotúča Dva Roky Zaručujete

Špecifikácia Výkon : 60W zdroj : 110V 50HZ / 60HZ 220V Elektrický Kábel: 7.5 Nohy Čepeľ Ventilátor: 15 palcov Produkt Dimendion: 18 x 18 x 26 cm 6 extra Rezanie Blad

Obsah balenia Elektrické Tabuľka Leaf Zastrihávač x 1 7.5 Ft Napájací Kábel x 1 Opakovane Zber Taška x 1 Extra Rezacie Nože x

Informácie O Firme

VEVOR strojných Zariadení Co., S.R.O. predovšetkým zaoberá cezhraničného podnikania na 10 rokov. V súčasnosti spoločnosť prevádzkuje viac ako 10000 druhov výrobkov s viac ako 200 zamestnancami. Venujeme vám ponúknuť bezkonkurenčnú výber produktov s najnižšiu cenu a najlepšiu kvalitu.

Viac dôležité, máme vlastné desať viac skladov vo svete, ktorý sa nachádza na 3 kontinentoch.Tam sú logistické sklady v Los Angeles, Nemecka, atď.

Naše výrobné nachádzala v 215417,Taicang, Jiangsu v Číne. A naše obchodné pobočky spoločnosť nachádzala v Šanghaji. Vitajte na návštevu našej spoločnosti.

  • DIY Dodávky: Tesárstvo
  • Názov Značky: VEVOR
  • Číslo Modelu: 18CWDSCJ000000001V2

Štítky

Štítky: electri leaf zastrihávač, tráva fréza electr, hydroponické leaf zastrihávač, zastrihávač dreva, smrtka, laser vevor, bud leaf zastrihávač, kontakt kolies, sústruh vevor, elektrický zastrihávač list.

Recenzie