Reťaz Strmeň Uniknúť,Handcuff Uniknúť ,strieborná farba - Magický trik, close-up,street magic,Príslušenstvo

€5.94 €4.16
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Reťaz Strmeň Uniknúť

Notd: neobsahuje zámok

Toto je jedno z mojich najobľúbenejších, pretože je tak presvedčivý, na svoje publikum. Zápästia sú pevne pripevnené k

konce dlhé kovové oko prostredníctvom dvoch ťažkých reťazcov a zámky. Uniknúť sa zdá nemožné, ale nič

je možné vo svete mágie. To všetko môže byť preskúmané. Dokonca použiť požičané zámok!

Ukážka:

Prečítajte si, prosím, Nižšie je dôležité:

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. (Väčšina položiek sa doprava zadarmo, ak nie je potrebné platiť za expedičný poplatok na tento druh). Budeme posielať položky do 2 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Platby:

Akceptujeme všetky platobné chcete, môžete nás kontaktovať prvý, keď chcete použiť iné platby.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

1. Vrátime vám v prípade návratu položky do 3 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu, bez akéhokoľvek poškodenia alebo straty. A kupujúci by mal byť zodpovedný za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

2. Všetky trik vyslať bude kontrolovaná ourself po jednom, takže ak nejaký problém, pošlite nám, prosím žiadne dôkazy (foto alebo video), po tom, čo sme preskúmať, bude odosielať nové trik pre vás. (väčšinu času nie je trik problém, je kupujúci nevie, ako ju hrať)

Spätná Väzba & Spory:

1. Položky, ktoré ste dostali s akékoľvek problémy, kontaktujte nás prosím najprv sa slove to pre vás, nie otvoriť sporu.

2. Vaša úprimná a priama spätná väzba a hodnotenie sú pre nás veľmi dôležité! To ukazuje, ako veľmi úprimný a užitočné sme, a pomáha vytvoriť náš správne poradie tu na Sos.

3. Sme trvá vaše sťažnosti a spory, ktoré sa veľmi vážne a budeme sa každá akcia v rámci dôvod na vyriešenie reklamácie pred odoslaním vašu spätnú väzbu.

  • Funkcie: Etapa
  • Druh: Reťaz
  • Vekové Rozpätie: Grownups
  • Pohlavie: Unisex
  • Veľkosť: One Size
  • miesto pôvodu: Šanghaj, Čína (Pevninská Časť))
  • Materiál: Kov
  • Výkon Formulár: Close-up Magic

Štítky

Štítky: reťaz magický trik, reťaz prop, profesionálne ručné zalievanie, polícia handcuff professional, príslušenstvo ručné profesionálne, handcuff kože, film prop, criss cross čipky, handcuff, handcuff kovov.

Recenzie