AFCI Arc Fault Circuit Breaker Interrupte AFDD Arc Chránič Detektor 1P+N 230V Arc Monitorovanie

€362.82 €199.55
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Arc Fault Detection Zariadenia

Na TONGOU AFDD poskytuje plnú ochranu riešenie proti elektrické zapáliť požiare AFDD poskytuje plnú ochranu riešenie v jednom prístroji, ktorý zvyšuje spotrebiteľov pokoj proti požiarom zapáliť elektrické zariadenia, pri pridávaní dodatočné pohodlie. Tento all-in-one zariadenie poskytuje plnú ochranu spotrebiteľa v jeho domácnosti a umožňuje inštalátor ponúknuť a nainštalovať produkty, ktoré spĺňajú nové predpisy a normy. Väčšinou tieto prístroje sú určené pre obytné aplikácie (spálňa, škôlky), nemocniciach, pomáha živým, materských školách, kde obyvatelia môžu mať ťažkosti evakuovať, pretože sú imobilných, spanie, alebo nevie hrozba. Aj Nákupné centrá, letiská, vlakové stanice takéto aplikácie, kde veľké skupiny ľudí evakuovaných v prípade požiaru. Odporúča sa použiť AFDD aj v budovách, kde cenné assents musia byť chránené, ako sú múzeum alebo knižnice.

Čo je to arc fault detection zariadenie?

Arc Fault Detection Zariadenia (AFDDs) sú zariadenia, ktoré osobitne chrániť proti arc chyby. Tým sa automaticky výlet obvod, keď sa odhaliť nebezpečné elektrické oblúky. Sú kompaktné, modulárne zariadenia, ktoré sa jednoducho inštalujú v elektrických panelov spolu s inými ochrannými prostriedkami. Každý AFDD je určený na ochranu elektrických, okamžite zistení akejkoľvek nebezpečnej oblúka. Mali by ste nainštalovať AFDDs na elektrických obvodov najviac vystavené riziku – napr. konečné obvody, ktoré poskytujú zásuvky zásuvky.

Môže arc fault detection zariadenia rozlišovať medzi nebezpečné a pracovných oblúky?

Áno. Arc fault detection zariadenia sú veľmi citlivé a navrhnuté tak, aby zmysel a reagovať len na potenciálne nebezpečné oblúky. Ich použitie špeciálneho algoritmu rozlišovať medzi nebezpečné a pracovných oblúky – t. j. neškodné iskry, ktoré môžete vidieť, keď vám rýchlym pohybom posuňte prepínač, alebo vytiahnite zástrčku. Je to dôležité, pretože po-citlivý AFDDs by mohol byť náchylný na obtiaž zakopnutia – napr. prerušenie obvodu, keď sa cíti najmenší neškodné oblúka.

Ako sa arc fault circuit breakers práce?

AFDDs neustále sledovať a analyzovať vzorky elektrického prúdu a napätia vln. Sú na vzhľad-out pre náhodné, non-predvídateľné ešte pretrvávajúce formy stave, ktorý označuje potenciálne nebezpečné oblúka. Keď sa cíti potenciálne nebezpečné vlny vzor, je výlety, teda oddelením chybný obvod. Je AFDD môžu pracovať v spojení s "okruh-breaker" alebo zvyškový prúd ističom s ochrana proti preťaženiu (RCBO). To môže tiež začleniť svoje vlastné spínacie funkcie. AFDDs reagovať veľmi rýchlo na sebemenší zmeniť vlny v vzory. Rýchlosť je v podstate, ako elektrického oblúku môžu znížiť vo flash (doslova), podnecovať všetky blízkosti horľavé materiály a spôsobiť požiar.

Prečo nie sú AFDDs štandardné požiadavky?

Sú, ale nie všade. Už dlho používa v leteckom priemysle, napríklad. Je to len nedávno, však,,, že majú upriamili pozornosť ako bezpečnostné zariadenia v domácnostiach a budovách. Viaceré krajiny dosiahli arc fault detection zariadenia, súčasťou ich národnej inštalácie pravidlá. Dve z nich sú USA a Kanade, kde AFDDs sú známe ako arc fault circuit prerušovačov (AFCIs). Zariadenia seba, musí byť v súlade s AFDD produkt normy, počas inštalácie pravidlá upravujú ich umiestnenie a inštaláciu. Prosím, neváhajte post vaše pripomienky a otázky na túto novú technológiu.

  • Druh: Arc Fault Circuit Prerušovačom
  • Názov Značky: TONGOU

Štítky

Štítky: TOMZN, istič prepínač, 12v led doska, rádio renault scénické, šípka lano, istič 1 6a, circuit breaker, istič proti preťaženiu, prípade detektor, elektrický istič.

Recenzie

Arai 0116
2020-12-09
5/5
I asked for a custom unit with an A type residual current , and was promptly served.