5 Veľkosti Mužskej Magnetické Penis Krúžok Sexuálne Hračky Erekcie Cvičenie Kovové Penisu Penis Krúžok BDSM Dospelých Sex Produkty

€12.99 €9.09
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Budeme uistite sa, že vaše súkromie, a nebudú sa zobrazovať žiadne slová ako "sexuálne hračky" na obale, bude označený ako bežné produkty.

1.1 INFORMÁCIE O VÝROBKU

Produkt predajné miesta: 1.304 kovu, nehrdzavejúcej ocele, nie hrdza; 2. Čisté ruky zrkadlo leštenie, hladké a jasné; 3. Vysokovýkonný magnet, stabilnejší zamykanie; 4. Ťažká váha zaťaženia skúsenosti; parametre Výrobku: 1. Materiál: 304 nerezovej ocele; 2. Veľkosť: päť veľkostí, ako je znázornené na obrázku; 3. Hmotnosť: ako je znázornené na obrázku; 4. Povrchová úprava: zrkadlo leštenie; 5. Pracovný režim: magnet adsorpcie;

2.1 SÚKROMNÉ BALÍK

Produkt by byť zabalené s netransparentnými mail taška, ak je to umelá konštrukcia, napríklad tvar vyzerá to, dildo, bolo by to zabalené s papierové krabice na prvý, potom dal v neprehľadné, nikto nemôže zistiť, čo je vo vnútri by touch. V doklade o post office, je tu tiež ŽIADNE "sexuálnu hračku," slová na to, že všetky výrobky by byť deklarované ako denné výrobkov, napríklad, "plastové masér","plastové stick","silikónová trubica" a tak ďalej, 100% súkromnú dopravu.

  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Nemravný Obrázok: No
  • Číslo Modelu: QYG19112601
  • Názov Značky: YUECHAO
  • So Sexuálnym Podtextom: No
  • Položka Druh: Krúžky Na Penis

Štítky

Štítky: muž bdsm, magnetické platformu hračka, penis krúžok ocele, izba sex, krúžok bdsm muž, mužov penis bdsm, muži erekcie, chlapec kohút loptu mučenia hračky, otvor kovov, rock penis krúžok.

Recenzie