Iuniker Raspberry Pi 4B ABS Bývanie Prípade Jasný-9 Vrstiev s Chladič na Chladenie Ventilátor a Skrutkovač pre Raspberry Pi 4 Model B

€7.35
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Nová verzia prípade s ventilátorom pre Raspberry Pi 4 B

【Najnovšiu Verziu] vyzýva: najnovšia verzia ABS prípade dobré pozrieť sa na Raspberry Pi 4 Model B sú k Dispozícii pre prístup na všetky konektory: jednoduchší prístup k HDMI, GPIO, USB, SD a USB-C konektor napájania. Dobrý odvod tepla: na DC5V 2 pin ventilátor a chladič sú dobré pre odvod tepla z Raspberry Pi dosky. Jednoduchá inštalácia: bývanie je aplikovaný v dvoch častiach a vyrobené z ABS materiálu. Poznámka: Len pre Raspberry Pi 4 Model B (Nie je Súčasťou). 1. Tento prípad bol osobitne navrhnuté pre Raspberry Pi 4 Model B 2. Prípade sa aplikuje v dvoch častí a je vyrobený z ABS materiálu, nová verzia podporu ventilátor nainštalovaný. 3. Ponúka najlepšiu možnú ochranu pre svoje Raspberry Pi dosky. 4. Tento prípad je jednoduchý na inštaláciu a má dobré vetranie.

Package Zahrnuté:

1 x prípade. 1 x ventilátor. 1 x chladiča nastaviť. 1 x sada skrutiek.

Ruský Priateľ Venovať Pozornosť Prosím !!!

- Prosím, vyplňte príjemcu, úplný názov v dôsledku novej politiky ruskej colnej, ďakujem! - Пожалуйста, заполните полное имя получателя в связи с новой политикой российских обычаев, спасибо!

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: iUniker
  • Typ Príslušenstva: Prípadoch
  • Kompatibilné s: Raspberry Pi 4 Model B

Štítky

Štítky: fotoaparát prípade raspberry pi, ľadová veža raspberry pi 4, raspberry pi 4 model b chladiča ventilátor, raspberri, 4 prípade raspberry pi, malina 3 b chladiča ventilátor, hliníkové prípade raspberry pi 4, raspberry pi 4 chladič amazon, prípade pi4, chladič led pásy.

Recenzie