Inteligentné LED Požičovňa Zase Signálne Svetlá na Bicykel

€13.07
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

?KÚPIŤ VIAC A UŠETRITE VIAC!!?

Tento ďalšiu generáciu Inteligentných LED svetlá na bicykel je určený na zlepšenie bezpečnosti na bicykle. Toto svetlo nie je len silný zadné svetlo, ale aj komplexný súbor funkcií, vrátane inteligentné svetlá, vypnite indikátory, brzdný svetlo a laser safety obvode. Funkcie:

Bicykel Intenzita Svetla, Intelligent Sensor Systém : Keď robíte zase, led osvetlenie korálky ukáže ľavej šípky smerujúcej alebo pravú šípku, všetko, čo musíte urobiť, je oprieť sa mierne na bicykli bez ohľadu smerom by ste sa chceli obrátiť . a všetky vinuté perly sa rozsvieti, keď brzdy. USB Nabíjateľné Bicykel zadné Svetlo: Nikdy strácať Peniaze na Batérie opäť, Ušetriť Vaše Peniaze a Starosti. To poplatkov z vášho počítača alebo iného zariadenia s portom USB, nabíjanie trvá približne 3,5 hodiny na plnú kapacitu . Tento bicykel zadné svetlo prichádza s Inteligentné Nabíjanie Technológiu a má Behu Až 6+ hodín. Svetlo na bicykel s Infračervené Laserové Svetlo : Tento Bicykel Svetlo s 80 Lumenov svetla , vyrobené z 64 granule osvetlenie korálky a infračervené laserové svetlo v spodnej časti poskytuje bezpečnostné upozornenie nasledovníkov. Prikladá v priebehu niekoľkých Sekúnd, Nie je Potrebné Náradie & Univerzálne Uchytenie: Tento bike led zadné svetlo môže byť viazané na žiadne rámy , sídlo príspevky detský bicykel, a dospelý bicykel. Štýlové a módne zadné svetlo Odnímateľný požičovňa blinker Technické Detaily:

USB nabíjateľné svetlo na bicykel s 1200mAh polymer lithium batéria čas Nabíjania: USB nabíjanie pre 3.5 h Veľkosť: 2.8*2.3*1.2 Palcov alebo 71mm*58mm*30 mm Runtime: 6hr Ako Používať:

Stlačte tlačidlo zapnúť svetlo. 7 rôzne svetelné vzory rotujúce, veľmi štýlové, a shinning. Znova stlačte tlačidlo zapnúť laserové svetlo, Stlačte opäť, ak ho chcete vypnúť. Zase svetlo funkcia:

Keď sú na koni na bicykli, chvost sústruženie, svetlo sa automaticky zapne, keď vás oprieť bicykel (vľavo/vpravo) o 10 stupňov. Tento cyklistika zadné svetlo bude blikať 6-krát upozorniť vozidiel za vami. Brzdové svetlo funkcia:

Keď sú na koni na bicykli, ak budete používať brzdy, vstavaný snímač by mu poslať správu na svetlo a všetky 64 Led svetlá by rozsvieti automaticky a flash pre 6-krát upozorniť vozidiel za vami. Balík obsahuje:

1x Koleso zadné svetlo, 1x Silikónový pásik 1x USB kábel 1x Retail box

  • Zdroj Napájania: Iné
  • Montáž Umiestnenie: sedlovka

Štítky

Štítky: tiene miliónov farieb, obdĺžnik zapekacej misky, hriadeľ 12x142 titanium, malý penis krúžok kohút, kolo fower pena podložky, stereofónny reproduktor bv6000, penfield koberčeky bunda, tiene platinum oči, riad zes prúd.

Recenzie