Ľudské Vlasy Zväzky S 13x4 Švajčiarskej Čipky Čelnej Uzavretie Brazílsky Jedného Darcu Nespracovaného Surového Panenské Vlasy Tkanie Kinky Afro Kučeravé

€176.52 €86.49
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Kinky Kučeravé Zväzky S 4x4 Uzavretie

Vysoká Kvalita Vlasov Zväzky S Uzáverom

Položky Názov: Brazilian Kinky Kučeravé Ľudské Vlasy Zväzky S Uzáverom Názov Značky: Ali Kráľovná Vlasové Produkty Co., Ltd Farba vlasov: Prírodná Čierna Farba, Môžu byť Farbené a Bielené. Uzavretie Textúra: Švajčiarskej Čipky Uzavretie Kategória: 4x4 / 13x4 So 130% Hustota Dĺžka Vlasov: 10"~26" Vlasy Materiál: Vysoko Kvalitná 100% Ľudské Vlasy

Prepravná Metóda: FedEx, DHL, www.fashionkids.sk Štandardná Doprava, DPEX,USPS Všetky k Dispozícii. Pls dajte správne expedičné informaiton bez P. O políčko & APO. Colné Daň: Express Spoločnosť neakceptuje Žiadne Adresu S P. O box / APO. a treba zaplatiť kupujúcim, je mimo našej kontroly, dúfam, že sa vám mohol pochopiť

Môžete Vlasy Farbené Alebo Bielené?

Áno, určite to môže byť farbené,pokrčené,narovnané,žehlička flatted a bielené ako svoj vlastný štýl. (PS: Pls nemajú presiahnuť 150 C, alebo vlasy budú zničené.)

Ako kefa moje vlasy?

Použitie široký-zub špirála jemne umývať si vlasy. kučeravé vlasy pls hladké vlasy po ruke. Nie kefa na vlasy od koreňa k špičke, a to počnúc končí, hrebeňom cez a potom od stredu, potom sa nakoniec ide zhora.

Prečo Sú Moje Vlasy Útku Dostať Spleti?

Ako je to 100% ľudské panenské vlasy, vlasy, je stále s full kožičky, zosúladiť v rovnakom smere. Po tom, čo sme urobiť rovné vlasy do rôznych curl modelov, kožičky, o každý prameň vlasov je už ležia vedľa seba, to môže byť hore a dopredu, to je dôvod, prečo niekedy budete cítiť, že to nie je veľmi ľahko spustiť vaše prsty cez vlasy, a je to jednoducho preto, že má štýl vlasov a kožičky sú zastavenie vaše prsty, pretože z toho, čo sa môže reagovať vaše prsty nejaký votrelec. Vlasy môžete dostať zamotaný, pretože je to príliš suché a zhromažďovanie príliš veľa prachu a ostatné veci, v tomto čase nezabudnite umyť s šampón, pretože to chcel aby to bolo ešte horšie. Umyť čistou teplou vodou a hlboké stave, na chvíľu, to bude lepšie a lepšie!

Prečo Sú Moje Vlasy Útku Dostať Zhadzovať?

Po robotníci šiť vlasy kusov v balíku, môžu tam byť nejaké krátke kúsky, ktoré nie sú pripojené na útek, tak pri prvom hrebeňom alebo umyť, to bude ísť von. To nie zhadzovať, špirála ich von a bude to v poriadku. Na wefts sú dvojlôžkové vypracovaný stroj útku, aby sa zabránilo uvoľňovaniu, ak budete musieť znížiť útku upraviť objem vlasov pre vašu inštaláciu, pls uistite sa, že tesnenie okraje wefts, takže to nebude haly. A nikdy umyť alebo česať vlasy s príliš veľa sily, je panenské vlasy, potrebuje viac lásky, starať sa o to,alebo to bude vylamovať.

Ako umývanie moje vlasy?

Vlasy môžete dostať zamotaný, pretože je to príliš suché a zhromažďovanie príliš veľa prachu a ostatné veci, v tomto čase nezabudnite umyť s šampón, pretože to chcel aby to bolo ešte horšie.Umyť čistou teplou vodou a hlboké stave, na chvíľu, to bude lepšie a lepšie!

VRELO ODPORÚČAM

 • Farba Vlasov: Prírodné Čierna Farba, Môžu byť Farbené a Bielený na Iné Farbu, Ktorú potrebujete
 • Čipka Farba: Stredne Hnedá
 • dodacia lehota: Dodávaný do 48 Hodín, Prijaté do 2-5 Pracovných Dní
 • Vlasy Upichovanie: Zadarmo Časť
 • Vlasy Výhodou: Môže byť Narovnané, Krútia, a Restyle
 • Textúra: Kinky Kučeravé
 • Názov Značky: ali kráľovná
 • Najkratšia Vlasy Podiel: <=5%
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Uzavretie Hustota: 130%
 • Čipky Veľkosť: 4x4/13x4 Čipky Clsoure Frontálne
 • Bleachability: Úroveň 10
 • Exkluzívne Služby: Drop Shipping,Logo, Označenie a Balenie Určené

Štítky

Štítky: chrono swiss, mstoxic waterwave zväzky, pasca na myši, ľudské vlasy bundlls, voľné hlboké kučeravé zväzky, ali coco, voil swiss, základná doska asus zväzok, surovín, nespracovaných vlasov, ali kráľovná.

Recenzie

Crazy 96
2020-08-28
5/5
The hair just as in the pictures and the description. I will definetly shop again