EXZYU farebné dotyk bloky prop reálne uniknúť izba hra upraviť blokov na správne farby dotykový panel prop

€80.90 €78.48
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Názov Produktu: Farebné, Dotykový Prop

Stručný Úvod Keď dotyk bloky, bloky, môže sa rozsvieti v rôznych farbách(červená, tmavo modrá, svetlo modrá, zelená, fialová, žltá, biela). Keď hráči upraviť všetky bloky na správne farby, zámok bude otvorený.

Prop zoznam

N Dotyk Bloky jeden radič jeden 12V Adaptér

Najdôležitejšie produkty

1. Používatelia môžu upraví zvuk poňatia o TF karty, aby sa zmestili na príbeh alebo nastaviť zvukovú stopu. 2. Dotykový snímač panel akryl bloku s krásnym svetlom. Každý dotyk snímača sa môže zmeniť v 7 farbách a light off .

Ako hrať

1. Keď zadajte uniknúť izba, hráči nájsť niekoľko dotykový snímač panely. Snímanie Rozsah: je To citlivé od 2 cm v strede. Keď dotyk tvárnice, panely by sa rozsvieti v rôznych farbách(červená, tmavo modrá, svetlo modrá, zelená, fialová, žltá, biela). 2. Po zistiť, hádanky, hráči si heslo stopa. Keď hráči upraviť všetky bloky na správne farby, zámok bude otvorený.

Ako obnoviť

1. Po aktivácii úspešne, počkajte 30 sekúnd na reset. (predvolený režim) 2. Po aktivácii úspešne, re-moc obnoviť.

Ako nastaviť heslo

1. Vypnite prop. Potom stlačte tlačidlo konfigurácia tlačidla pri moci na prop. Pustiť z rúk po vypočutí zvuk riadok. 2. Dotknite panles a upraviť farby, ktoré chcete, a potom stlačte tlačidlo konfigurácia. Heslo sa uloží automaticky.

Ako sa pripojiť radič s EM zámok

Pripojte červený vodič zámok s červený vodič v radič; čierny vodič s čierny vodič v regulátore.

Www.goclever.com

1.Rekvizity Časti Všetky rekvizity nezahŕňajú EM zámok, kontaktovať nás môžete kúpiť 12V EM zámok. 2.Vlastné Povinnosti Položka cena nezahŕňa dovozného cla, daní a iných poplatkov. 3.Prepravné Podmienky 1)robíme po celom svete doprava (s Výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie). 2)Sme sa budú dodávať tovar do 4 dní po prijaté platby; ak potrebujete zmeniť adresu alebo iné informácie, prosím, kontaktujte nás do 24 hodín po zaplatení. 3)Služby Tranzitný Čas je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Doba prepravy je rôzne, najmä počas prázdninových krát. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní, stačí ma kontaktovať. Budeme sledovať zásielky a odpoveď, ktorú čoskoro. 4)obrázky zobrazené na video a obrázky sú len pre referenčné účely. Vaše uspokojivé je náš najlepší dôležitá vec! 4.Spätná väzba Ak môžete, dajte nám skoro potvrdenie po prijatí rekvizity, že bude veľmi ocenil. Prosím, zanechajte pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi rekvizity (Päť Začína) . Len voľne napíšte nám pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme problém vyriešiť čo najskôr. Vďaka za vaše porozumenie. 5.Vrátiť Všetky tovar v dobrej kvalite a prísne kontrolované pred odoslaním. Sme sa vyhnúť akékoľvek problémy s kvalitou. Ak ste technickú spokojní, môžete nás kontaktovať do 24 hodín a výmenu veci v 7 dní. Ak prop je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a nemôžeme vydať vrátenie peňazí alebo výmenu. Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave a pôvodnom balení so všetkými súčasťami sú zahrnuté. Tiež musíte nám konkrétny dôvod a sledovacie číslo pre návrat. Po potvrdili všetky vyššie veci a zrušiť transakciu z www.fashionkids.sk, vrátime vám.

  • Smer: ŽIADNE
  • Ochranný Režim: Nedokážu Zabezpečiť pomocou Signálu
  • Číslo Modelu: EX0041
  • Názov Značky: EXZYU

Štítky

Štítky: saund uniknúť izba prop, ukončiť uniknúť izba hra, uniknúť izba hra knihu, , farebné korekcie pásky, uniknúť hra prop, uniknúť rekvizity zvuk, escaperoom prop, prop karty uniknúť izba, uniknúť kúpeľňa hra, mäkké novorodenca rekvizity.

Recenzie