Číslo 7 Svetelný Basketbal Profesionálne Štandardné Školenia Basketbal Farba Pohode Reflexné Basketbal Darčeky Pre Deti

€31.58 €27.47
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Číslo 7 Svetelný Basketbal Profesionálne Štandardné Školenia Basketbal Farba Pohode Reflexné Basketbal Darčeky Pre Deti

Odrážky: 1、Premium Materiál: krytý a vonkajší lopta je vyrobená s kompozitné hygroskopické, odolné kvality usne so 100% nylon vinutia a gumy mechúra pre vynikajúce odrazí tvar uchovávania.

2、Slip Grip: Nový dizajn robí sa uistili, že naše loptu výzvy manipulácii! Stále skáče dokonale, ale hladký povrch bude výzvou môžete zvýšiť vaše manipulačné zručnosti.

3、Indoor/Noc Školenia: Zvýšenie zručností, takže manipulácia ťažšie. Vyrobené pre vnútorné použitie, tento ples bol navrhnutý tak, aby vykonať dokonale na súd.

4、Reflexná Dizajn: lopta je zamestnanec NBA veľkosť basketbal sa zobrazí holografické alebo svieti v fotky alebo videá, keď blesk fotoaparátu je na.

5、Jedinečný Darček: svetlá gule nasnímané fotografie a videá sú skvelé pre zdieľanie na sociálnych sieťach, ako Instagram, Snapchat alebo akékoľvek iné miesto na zdieľanie obsahu na internete.

Funkcie : 1.Materiál: vnútorný a vonkajší lopta je vyrobená s kompozitné hygroskopické, odolné kvality usne so 100% nylon navíjania a gumy mechúra pre vynikajúce odrazí tvar uchovávania.

2.Slip Grip: nový dizajn, aby sa uistili, že naše loptu výzvy manipulácii! Stále skáče dokonale, ale hladký povrch bude výzvou môžete zvýšiť vaše manipulačné zručnosti.

3.Indoor/Noc Školenia: Zvýšenie zručností, takže manipulácia ťažšie. Vyrobené pre vnútorné použitie, tento ples bol navrhnutý tak, aby vykonať dokonale na súd.

4.Reflexné: vydavateľstva CROSSWAY LOPTA je zamestnanec nba veľkosť basketbal sa zobrazí holografické alebo svieti v fotky alebo videá, keď blesk fotoaparátu je na.

5.Jedinečný Darček: svetlá gule nasnímané fotografie a videá sú skvelé pre zdieľanie na sociálnych sieťach, ako Instagram, Snapchat alebo akékoľvek iné miesto na zdieľanie obsahu na internete.

Špecifikácia:

Značka: pre Crossway

Materiál: guma fólie, reflexné PU tvár

Farba: farebné, čierne reflexné, reflexná biela

Veľkosť: 7#

Len odráža svetlo, neznamená automaticky osvetlenie.

Balenie Zoznam:

1 x basketbal

1 x cestovná taška

2 x ihla

1 x čerpadla

1 x basketbal net

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Svetelný Basketbal
  • Derivátové Série: Iné
  • Druh: Loptu

Štítky

Štítky: osobné školenia basketbal, jean carter hodinky, značka, lopty basketbal muž, basketbal pre, basketbal vlak, basketbal hra, tabuľka, basketbalovú loptu, oceľová oka basketbal, loptu svetlo odrážajúce.

Recenzie