4.3" palcový LCD displej pre TomTom XL N14644 Kanada 310 LCD displej s Dotykovým displejom digitalizátorom. Opravu, výmenu

€8.99
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Popis:

* Kompatibilné s:XL N14644

* Veľkosť:4.3 palce

* 100% Testované pred odoslaním

Upozornenie:

*Inštalačná príručka nie je v cene, nie Sme zodpovední za akékoľvek poškodenia spôsobené inštaláciou tohto príslušenstva, prosím, uistite sa, že ste vedieť, ako ho nainštalovať pred ponuky,Ďakujem vám za pochopenie!

*Len sme nemôže zaručiť, ten, ktorý ste dostali, ktoré budú kompatibilné s tabletom,

*Prosím nekupujte ak ste neakceptovali A+ trieda kompatibilné dotykový displej digitalizátorom. s rôznymi flex kábel čísla ako náš názov/popis/foto štátov je z ponuky na trhu, ďakujem!

1.Každá obrazovka je testované pred poštovné a 100% pracujúcich;Oprava/Výmena staré, nefunkčné, popraskané,poškodené, chybné obrazovky. 2.Po prevzatí tovaru, nie slzný film, nie stick lepidlo na zadnej strane, test stroj najprv odstráňte staré obrazovky, vložte nový obrazovky a skontrolujte, či citlivosť je normálne. Uistite sa, že ste vyskúšať stroj prvý. Uistite sa, že kvalita je ok. Nainštalujte znova.je ľahko napáliť doske a displeja, nie sme zodpovední. 3.pred test pripojenia napájania musí byť odpojený ,Inak to bude horieť doska a obrazovky ľahko.Ak to nefunguje, nebudeme zodpovední.

Detail produktu:

  • Veľkosť Displeja: 7~10 Palec
  • Typ Produktu: LCD Tablet

Štítky

Štítky: tomtom, 8 palcový displej, lcd tomtom, aun lcd displej, batéria tomtom, 5 palcový displej, gps tomtom 2, hkc dotykový displej, jbl partybox, zbierka bankoviek, canad.

Recenzie