AU-400 UHF 4Channel Bezdrôtový Mikrofón systém, ručné & Lavalier & Headset mikrofón 80m, rozsah prenosné karaoke KTV cirkev strana

€93.16 €70.80
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

AU-400 UHF Pro 4channel! ručné alebo Lavalier & bezdrôtový Headset mikrofón systém Debra Audio AU400 4 kanálový bezdrôtový mikrofón systém.Tam rad produktov prijať UHF frekvencii a používajú medzinárodné štandardné spoločné frekvencie, ktoré môžu byť použité vo všetkých kútov sveta. Vzhľadom na nízku frekvenciu a mnoho dôvodov, tradičné bezdrôtový mikrofón zvyčajne narušený mnohých faktorov, najmä na rôznych harmonických, ktoré poslať vypnúť CD/DVD/VCD/LD a iných akékoľvek digitálne zariadenie. Skvelče okruhu zvyčajne analýza intenzity RF frekvenčný kanál namiesto hluku a potrebný signál. Pomocou nízkych tradičné bezdrôtový mikrofón v komplexnom prostredí alebo v prípade, keď signál z mikrofónu je týždeň alebo mikrofón je closured, na skvelče okruhu mnohých náhle otvorené, v ktorých dôsledku prijímač vyslať silný výbuch hluku. Nie zmena frekvencie pri použití jedného systému.Je ideálny pre cirkev, malé DJ KJ fáze, narodeniny, svadbu alebo rodinnú oslavu, konferencie, učebne, malé karaoke noc atď. CELKOVÝ SYSTÉM Počet Kanálov:4 kanály Dopravcu frekvenčný rozsah:500-600MHz Frekvenčný rozsah:50Hz-15kHz Operting rozsah:50m(za typických podmienok)

PRIJÍMAČ Citlivosť:>-80dB Audio výstup:vyvážená a unbalanded príkon:DC 12V/1000mA Rozmery(W*D*H):350*150*36 mm

VYSIELAČ Kazety:Dynamický RF výstupu: Normálne odchýlka:±22 khz Batérie:Dve 1,5 V AA batérie alebo 1,2 V AA rechangeable batérie Bezdrôtovej Prevádzky Systému: Quad kanál UHF bezdrôtový mikrofón systém, aby si kábel bezproblémovú prevádzku. Kovové stavať prijímač pre dlhú životnosť a vysokú kvalitu plastov komponent stavať ručné mikrofóny pre ľahké funkciu. Individuálne ovládanie hlasitosti, aby presne rovnováhu a upraviť hlasný zvuk. Zelená LED svetlá nad sebou gombík hlasitosti umožňujú používateľom predstaviť dvojicu medzi prijímača a vysielača. Červená LED svetlá by ukázať, power ON/OFF. Zelená LED svetlá by sa zobraziť Zvukový signál. Výkon systému: Cardioid mic kapsule umožňuje jednoduché zvuk vyzdvihnutie a hladký prenos zvuku, prináša state-of-art jasné, pravda, zvukový výkon. Stabilné pevné UHF signálu zabezpečuje bezkonkurenčnú rušenie bez skreslenia-free operácie, operačný vzdialenosť je až o 300ft dohĺad v otvorenom priestore. To je viac dobré, že všetky VHF bezdrôtový mikrofón systém. Ideálny pre karaoke, stretnutia, verejné rozprávanie, rozhovor, skupinová karaoke, vysielanie, cirkvi, a outdoorové akcie Jednoduché a ľahké použitie: Jednoduché nastavenie bezdrôtového mikrofónu systém a pohodlné ovládanie s ON/OFF zapnutie, bezdrôtový mikrofón. Na bodypack majú Gombík ovládanie ON/OFF a objem. Kovové prijímač má 4 samostatné XLR výstupy a jeden 1/4" mixér audio výstupu konektor na pripojenie vášho zosilňovača, pult alebo iné PA systému. Zoznam v pacakge( 4 Ručné možnosť): 1x UHF bezdrôtový prijímač 4x ručné bezdrôtové mikrofóny, 1x 1/4" audio kábel 1x AC/DC napájací adaptér 1x manuál(angličtina) Zoznam v pacakge( 2 Ručné A 2 Bodypack možnosť): 1x UHF bezdrôtový prijímač 2x ručné bezdrôtové mikrofóny, 2x Lavalier mikrofón 2x Slúchadlá s mikrofónom 2x Bodypack 1x 1/4" audio kábel 1x AC/DC napájací adaptér 1x manuál(angličtina) Zoznam v pacakge( 4 Bodypack možnosť): 1x UHF bezdrôtový prijímač 4x Lavalier mikrofón 4 Slúchadlá s mikrofónom 4x Bodypack 1x 1/4" audio kábel, 1x AC/DC napájací adaptér 1x manuál(angličtina) O Debra Audio V Debra Audio, sme sa zameriavať na detaily, preskúmať lepšie výrobné techniky, a využiť robustný materiál, postaviť sa produkty. Sme odhodlaní ponúknuť lepšie a jednoduchšie riešenie pre zvukový výkon a poskytovať našim zákazníkom s high-end hodnota bez prefinancovaním. O Debra Audio bezdrôtový systém AU400 Na Debra Audio AU400 systém je 4-kanál, UHF pevnou frekvenciou bezdrôtový mikrofón systém, ktorý poskytuje širokú oblasť pokrytia sa pohybuje s jednoduché nastavenie a zasahovať bezproblémovú prevádzku. Bezdrôtový UHF prenos zapnúť handsfree (hands-free a ostrý dynamické vokálny prejav na konferenčné miestnosti, učebne, tanečná sála, KTV izby, cirkev, politické strany, a kapiel. Kovové stavať UHF bezdrôtový prijímač ponúka individuálne nastaviteľné kanálov ovládanie hlasitosti spolu s audio signálu ukazovateľov.

 • Polar Vzory: Cardioid
 • Názov Značky: Debra
 • Certifikácia: CE
 • Číslo Modelu: AU-400
 • Súbor Typ: Vysielač Sady
 • Štýl: Ručný Mikrofón
 • Package: Áno
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Prevodník: Dynamický Mikrofón
 • Komunikácia: Bezdrôtové
 • Použitie: Karaoke Mikrofón

Štítky

Štítky: modrá yeti nano, UHF Bezdrôtový Mikrofón, mikrofón bezdrôtový debra, mic učiteľ, miro plagát, Gooseneck Mikrofón, prenosné nahrávacie strany, kábel pre kamery canon usb, iphone headset mikrofón, mic pre mobil.

Recenzie

Zfedorb Shin0985l
2021-01-06
1/5
Very bad experience, I don't place the address well and without receiving the product I had to pay for the shipping, I don't recommend it.