2 KS Ultrazvukové Hlodavce Repeller Elektronické Pešti Odmietnuť Proti Švábov Mol Myši Repelent proti komárom EÚ a USA Plug

€28.77 €23.01
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Funkcie: Použiť fyzikálne metódy, non-jedovatý, nie je na škodu, na ľudí alebo zvieratá, malé rozmery nebude trvať veľa miesta. Frekvencia ultrazvukové vlny a elektromagnetické vlny sa mení prerušovane a neustále, takže myší a hmyzu nebude stáť adaptívne na určité-frekvencia. Výkonný: účinnú ochranu rozsah je približne 150 štvorcových metrov pod otvorenom prostredí. S nočným svetlom, mäkké a teplé modré LED svetlo dokáže ochrániť vaše oči od je stimulovaný zrazu tým, silné svetlo polnoci. Používa najmä na odrazenie myší, komáre a švábov, tiež môžu byť použité na odrážanie a riadenie iných škodcov, ako pavúky, mravce, chýb, atď. Špecifikácia: Typ: Ultrazvukové Pest Repeller Materiál: ABS Napätie: AC100-230 V Frekvencia: 50-60 hz Priemerná spotreba: ≤6W Ultrazvukové vlny frekvencia: 1 Pásmo: 25-70KHz; 2 Kapela: 10-70KHz rozsah Frekvencie elektromagnetických vĺn: 0.8-8Hz Efektívny rozsah: Približne 150 štvorcových metrov (v otvorenom prostredí) Prevádzková teplota: 0-40°/32-104F Veľkosť: 9 cm x 6typ x 3 cm(L x W x H) Pripojte typ: NÁM plug/EÚ plug (voliteľné) Balenie obsahuje: 2 KS x Hlodavce Repeller Teplé Tipy: 1. Tento stroj by mal byť nainštalovaný na 20-80 cm od podlahy, a mali by byť kolmo k podlahe a zástrčku do zásuvky napájania. 2. Inštalácia bod je potrebné sa vyhnúť od koberec, záclony atď pripojenie zvukový materiál, alebo iné, pokles hladiny akustického tlaku bude robiť škodu na helminthes účinok. 3. Nemám čisté, stroj silné impregnant, vody, alebo navlhčenú handričku, použiť suchú a mäkkú handričku s niektorými stredný umývanie čistenie stroja. 4. Neklesajú stroj a vytvoriť silné zarážajúce o to. 5. S cieľom zvýšiť účinok, mali by ste použiť viacero zariadení v skladoch alebo viacerých miestností.

6. Upozornenie: vlhkosti dôkaz, vodotesný.

  • Odpudzujúce Typ: Ultrazvukové Pešti Repellers
  • Pešti Typ: Myši
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Menovité Napätie: 110-240v
  • Súbor Typ: No

Štítky

Štítky: záhrada mol, myší odrážanie, peach skin obliečka na vankúš, bustier podväzkový, laser mol, mol solárne, odpudzovať škodcov, earclip, slnečná energia ultrazvukové gopher, mol odrážanie.

Recenzie